Pomáhat je STILové

Letos pokračujeme v rámci projektu „Pomáháme dětem do škol“ s darováním školních batohů a dalších potřeb do školy dětem se znevýhodněním. Vyzýváme starosty, zástupce škol, školek a širokou veřejnost, aby nám doporučili konkrétní rodiny, kterým život naložil více, než mohou unést.

Naším posláním je ulehčit žákům a studentům život a to nejen ve smyslu váhy nákladu, který nosí na zádech, ale i váhy nákladu, který nosí v životě. Školní prostředí, kolektiv, řád a nové povinnosti jsou pro různé děti různě náročné, ne všechny však mají stejnou podporu pro zvládnutí všech příležitostí a výzev, které s sebou školní rok přináší. Snažíme se cílenými dary pomoci přispívat ke zvýšení dětského sebevědomí, spokojenosti a samostatnosti.

Pomoc z ruky do ruky

Cesty pomoci jsou různé, my jsme letos zvolili tu nejrychlejší a nejpřímější – z ruky do ruky. Oslovujeme proto školy, školky a další zařízení, které mají v přímé péči potřebné děti a dokážou nejlépe posoudit, jaká pomoc a komu má jaký smysl. Naše školní potřeby pak putují bez okliky přímo na místo určení.

Pomozte nám najít děti, žáky, a studenty, kteří potřebují naši pomoc. V případě souhlasu rádi anonymně uveřejníme jejich příběh, což nám pomůže oslovit další a další organizace či konkrétní lidi, kteří naši pomoc potřebují, ale nevědí, jak či kde si o ni říct.

Máte pocit, že víte přesně, kam by se nabídnutá pomoc v podobě darování školních aktovek, batohů a dalších pomůcek hodila? Podělte se o své tipy, předejte výzvu dále! Budeme se zabývat každým jedním, na každou poptávku odpovíme. Věříme, že když se shodneme na potřebě pomoci, shodneme se i na její podobě.

O projektu "Pomáháme dětem"

Fungujeme v souladu s principy společensky odpovědné firmy. K organizacím, které podporujeme finančními i věcnými dary patří mateřské a základní školy, domovy pro matky s dětmi, fondy a spolky postižených či znevýhodněných dětí. Konkrétně jsme navázali spolupráci s Armádou spásy České republiky, SOS dětskými vesničkami, Aliancí náhradních rodin, se základní školou v Moravské Nové Vsi, se starostou pražské městské části Řeporyje a dalšími.

Jenom v minulém roce jsme dostali k potřebným dětem školní pomůcky a vybavení v hodnotě 125 tis. Kč bez DPH v maloobchodních cenách. Umíme se zapojit do dlouhodobých projektů a programů, ale dokážeme i reagovat rychle a pohotově v případech náhlých a nečekaných situací.

Více informací o projektu "Pomáháme dětem", konkrétní příběhy a fotografie naleznete zde: /pomahame-detem-do-skol

Chcete poradit s výběrem batohu?

Kontaktujte nás: 734 315 971, stil@helma365.eu
v pracovních dnech od 9 do 16 hodin.