Tým značky Stil se vám představuje

Příběh naší značky Stil se zaměřením na školní potřeby, dárková balení, blahopřání a produkty s kalendáriem, se začal psát skoro před 30 lety. Od té doby připisujeme s každým prvním zářím nového školního roku další a další zajímavou kapitolu:

• třeba tu o zdravých zádech našich dětí

• nebo tu o hravých barevných motivech

• či o praktických pomůckách, šikovných vychytávkách a bezpečnostních prvcích.

Naším posláním je ulehčit žákům a studentům život a to doslova. S váhou školních pomůcek se pereme o každé deko, vyvíjíme anatomické zádové systémy i batohy, které rostou s dítětem. Radíme se s rodiči i s lékaři a jejich slova bereme vážně.
Protože i my jsme rodiče a našemu poslání stoprocentně věříme.
 

Znáte nás?

Znáte! Děláme radost a dobré služby vám i vašim blízkým. Všední i nevšední dny plánujete s našimi diáři. Ke svátkům, narozeninám či svatbám dostáváte od svých přátel naše přání. K Vánocům vás těší různorodá dárková balení s naším stylem. Na oslavách sloužíme bohatým party programem. Žákům a studentům pomáháme unést každodenní školní povinnosti. Ergonomické aktovky a batohy doplňujeme praktickými školními potřebami. Potkáváte se s námi v malých papírnictvích i velkých marketech. Jsme všude tam, kde očekáváte českou kvalitu a rozumné ceny. Vážíme si vaší přízně a záleží nám na vaší důvěře. Nepřestáváme se vzdělávat, zlepšovat a posouvat. Pracujeme stylově a s rozumem.

Poradíme vám

Přesto, že naše školní batohy a aktovky necháváme ověřit u lékařů, při jejich koupi záleží i na stavbě těla našich dětí. S mnoha rodiči přes telefon a e-mail společně vybíráme ten správný batoh na míru každému studentovi.

I vy se můžete spolehnout na odborné poradenství založené na konzultacích lékařů a ortopedů. Školní aktovky a batohy osobně navrhujeme a tudíž rozumíme každému detailu. Jsme také rodiče, produkty značky Stil díky tomu procházejí ostrým testováním přímo v praxi. Vaše zkušenosti jsou pro nás vítaným zdrojem inspirace a zpětné vazby, se kterou rádi a aktivně pracujeme.

Sponzorujeme, a vy pomáháte s námi!

Fungujeme v souladu s principy společensky odpovědné firmy. Seznamte se s organizacemi, které jsme podpořili finančními i věcnými dary, a to i díky vám: mateřské a základní školy, domovy pro matky s dětmi, výchovná zařízení a dětské domovy, fondy a spolky postižených a znevýhodněných dětí, a další. Seznam organizací naleznete v tomto odkazu.

pomáháme dětem do škol

Pomáháme dětem do škol

Pomáháme těm, kterým život naložil víc než mohou unést. Za každou prodanou aktovku nebo batoh přispíváme na projekt „Pomáháme dětem do škol“, v rámci kterého věnujeme školní vybavení dětem ze znevýhodněných rodin. Více informací zde.

Naše motto

Nasloucháme vám, odborníkům i našim dětem.

Chcete poradit s výběrem batohu?

Kontaktujte nás: 734 315 971, stil@helma365.eu
v pracovních dnech od 9 do 16 hodin.