Doprava a platba

Vážený zákazníku, začneme dobrou zprávou:

Pokud je cena vaší objednávky vyšší než 1.000 Kč, zaplatíme balné a poštovné za vás!

A jaké možnosti převzetí vaší zásilky a její platby na vás čekají?

Vzorková prodejna

Doprava zdarma

Nejjednodušším je váš osobní odběr u nás ve vzorkovně v Libišanech. Zde nepotřebujeme žádného prostředníka a vše záleží jen na dohodě mezi vámi a námi. Vaše objednávka je připravena k převzetí následující pracovní den po objednání od 8 do 15 hodin, ale pokud zavoláte na číslo +420 777 735 660, může to být i dříve.

 

DPD - doručení na adresu

 

89 Kč při online platbě / 119 Kč s dobírkou

Pokud se vám nechce na výdejní místo GEIS POINT, můžete si určit sami konkrétní adresu doručení. Cena přepravného je v tomto případě 89 Kč a 119 Kč při platbě dobírkou. Opět samozřejmě platí osvobození od těchto plateb u objednávek nad 1.000 Kč. Pokud vás na zadané adrese kurýr nezastihne, zanechá zásilku na nejbližším výdejním místě. O veškerém pohybu vaší zásilky budete průběžně informováni prostřednictvím SMS a e-mailu.

 

Česká pošta "Balík do Balíkovny"

69 Kč při online platbě / 99 Kč s dobírkou

Jste-li ortodoxním příznivcem České pošty, můžete využít její službu Balík do Balíkovny. O doručení na vybranou pobočku vás přepravce průběžně informuje prostřednictvím SMS a e-mailu. Vaše objednávka bude obvykle během 1-2 pracovních dní na vámi vybrané pobočce.

 

Česká pošta "Balík do ruky"

119 Kč při online platbě / 149 Kč s dobírkou

U České pošty můžete využít i její službu Balík do ruky. Pošta vám ho doručí za 119 Kč, s dobírkou za 149 Kč. Opět u objednávky nad 1.000 Kč zaplatíme poštovné za vás. Doručení by nemělo trvat déle, než u předcházejících možností, jenom v případě vašeho nezastižení na zadané adrese musíte pro zásilku na poštu.

 

Doporučená zásilka České pošty pro malé zásilky

65 Kč při online platbě / dobírkou nelze

U malé zásilky do 500g a do 500 Kč můžete u České pošty ušetřit, zvolíte-li doporučenou zásilku. Zde je cena za doručení 65 Kč. Zásilku ale nelze platit dobírkou. U zásilek nad 500 gramů či v hodnotě nad 500 Kč příp. u objemných výrobků odešleme zásilku jako balík Českou poštou, tedy zaplatíte 119 Kč. Při hodnotě objednávky nad 1.000 Kč si s placením dopravy nelamte hlavu. Nezastihne-li vás doručovatel na udané adrese, musíte opět na poštu. Tento druh dopravy lze využít pouze pro doručení obálky s drobnými lehkými předměty jako stolní kalendáře, diáře, blahopřání, omalovánky, atp. Máte-li pochybnosti nebo se chcete poradit, volejte nám na číslo +420 777 735 660.

Pevně doufáme, že si i z naší dopravní nabídky vyberete tak snadno, jako z naší nabídky školních batohů, doplňkových školních potřeb, dárkových balení, či z dalšího sortimentu pro párty a zábavu.

Kategorie
Nahoru
Profil
Košík