Doprava a platba

Vážený zákazníku, začneme dobrou zprávou:

Pokud je cena vaší objednávky vyšší než 1.000 Kč, zaplatíme balné a poštovné za vás!

A jaké možnosti převzetí vaší zásilky a její platby na vás čekají?

Vzorková prodejna

Doprava zdarma

Nejjednodušším je váš osobní odběr u nás ve vzorkovně v Libišanech. Zde nepotřebujeme žádného prostředníka a vše záleží jen na dohodě mezi vámi a námi. Vaše objednávka je připravena k převzetí následující pracovní den po objednání od 8 do 15 hodin, ale pokud zavoláte na číslo +420 777 735 660, může to být i dříve.

 

GEIS POINT - výdejní místa

79 Kč při online platbě / 109 Kč s dobírkou

Pokud se vám nechce do Libišan, můžete si vybrat kterékoliv výdejní místo služby GEIS POINT. Na Vámi vybraném výdejním místě bude vaše zboží do dvou pracovních dnů od objednání. Na rozdíl od osobního odběru to ale bude stát ještě 79 Kč a v případě platby za zboží dobírkou dokonce 109 Kč. Dobrá zpráva je, že pokud bude cena objednávky vyšší než 1.000 Kč, předcházející věta se vás netýká.

 

DPD (GEIS) - doručení na adresu

89 Kč při online platbě / 119 Kč s dobírkou

Pokud se vám nechce ani na výdejní místo GEIS POINT, můžete si určit sami konkrétní adresu doručení. Dodací lhůta je stejná a cena přepravného je v tomto případě jen o 10 Kč vyšší, tedy 89 Kč a 119 Kč při platbě dobírkou. Opět samozřejmě platí osvobození od těchto plateb u objednávek nad 1.000 Kč. Pokud Vás na zadané adrese kurýr nezastihne, zanechá zásilku na nejbližším výdejním místě. O veškerém pohybu vaší zásilky budete průběžně informováni prostřednictvím SMS a e-mailu.

 

Česká pošta "Balík do Balíkovny"

69 Kč při online platbě / 99 Kč s dobírkou

Jste-li ortodoxním příznivcem České pošty, můžete využít její službu Balík do Balíkovny. O doručení na vybranou pobočku vás přepravce průběžně informuje prostřednictvím SMS a e-mailu. Vaše objednávka bude obvykle během 1-2 pracovních dní na vámi vybrané pobočce.

 

Česká pošta "Balík do ruky"

119 Kč při online platbě / 149 Kč s dobírkou

U České pošty můžete využít i její službu Balík do ruky. Pošta vám ho doručí za 119 Kč, s dobírkou za 149 Kč. Opět u objednávky nad 1.000 Kč zaplatíme poštovné za vás. Doručení by nemělo trvat déle, než u předcházejících možností, jenom v případě vašeho nezastižení na zadané adrese musíte pro zásilku na poštu.

 

Doporučená zásilka České pošty pro malé zásilky

59 Kč při online platbě / dobírkou nelze

U malé zásilky do 500g a do 500 Kč můžete u České pošty ušetřit, zvolíte-li doporučenou zásilku. Zde je cena za doručení 59 Kč. Zásilku ale nelze platit dobírkou. U zásilek nad 500 gramů či v hodnotě nad 500 Kč příp. u objemných výrobků odešleme zásilku jako balík Českou poštou, tedy zaplatíte 119 Kč. Při hodnotě objednávky nad 1.000 Kč si s placením dopravy nelamte hlavu. Nezastihne-li vás doručovatel na udané adrese, musíte opět na poštu. Tento druh dopravy lze využít pouze pro doručení obálky s drobnými lehkými předměty jako stolní kalendáře, diáře, blahopřání, omalovánky, atp. Máte-li pochybnosti nebo se chcete poradit, volejte nám na číslo +420 777 735 660.

Pevně doufáme, že si i z naší dopravní nabídky vyberete tak snadno, jako z naší nabídky školních batohů, doplňkových školních potřeb, dárkových balení, či z dalšího sortimentu pro párty a zábavu.

Kategorie
Nahoru
Profil
Košík