Čas letí jako voda, a my opět vybíráme pro ty naše neposedy nové školní aktovky a batohy. Hlavně pro prvňáčky vybrat školní aktovku, to je tedy věda! Tolik informací o tom, jak má taková správná aktovka vypadat a co všechno se má do ní vejít, kdo se má v tom všem vyznat a nestrávit hodiny u internetu nebo v obchodech?

My ze Stilu máme tohle všechno už v malíčku a moc rádi Vám s výběrem školních aktovek a batohů poradíme. A nebudeme na to sami, protože nás v tom zase podpoří tým odborníků na zdravá záda našich dětí, kteří budou odpovídat na všechny zapeklité dotazy. 

V podstatě je to jednoduché a když to máme říci co nejstručněji, je to asi takhle: ať nosí školák na zádech aktovku nebo batoh, musí se cítit při nošení dobře, mít přehled o tom, co kde má a hlavně se mu musí líbit design … musí mít svůj batoh či aktovku prostě rád!

Pro nás rodiče je zase hodně důležitá kvalita, bezpečnostní prvky, odborné vyjádření odborníků a hlavně také cena! A teď tyto vlastnosti rozebereme podrobněji a prozkoumáme, zda aktovky a batohy Stil v tomto „boji“ obstojí. 

Chcete vědět, co se na batozích Stil líbí lékařům a proč je doporučují pro správný vývoj zad našich školáků?
Sledujte náš videoseriál "Lékař radí jak vybrat správný školní batoh".


Školní aktovky Stil - pro prvňáčky skvělá volba!

 • Jsou lehké – samozřejmě splňují dřívější obecný požadavek na hmotnost do 1200 g, jsou dokonce podstatně lehčí, váží totiž cca 1 kg!
 • Jsou pohodlné na nošení – anatomické tvarování zádové části zajistí, že se aktovky dobře nosí a že nebrání zdravému vývoji páteře. Systém “air flow“ zajistí proudění vzduchu, takže se záda dítěte nepotí.
 • Jednoduše se otevírají a zavírají – bezporuchové patentované zapínání Fidlock funguje skvěle, přesvědčte se ve videu.
 • Mají přehledné uspořádání – vnitřní prostor je rozdělen na dvě přihrádky, kde je vše krásně srovnané.
 • Na všech stranách jsou bezpečnostní prvky – dítě je všude vidět.
 • Materiál je voděodolný, takže může školáček i trochu zmoknout. 

 


Školní batohy Stil Junior

 • Jsou super lehké - váží dokonce méně než školní aktovky, a to pouhých 0,9 kg
 • Navzdory své lehkosti mají pevnou konstrukci a dno s plastovými nožičkami proti promoknutí.
 • Záda batůžku jsou samozřejmě anatomicky tvarovaná, s měkkým polstrováním a systémem air flow pro proudění vzduchu.
 • Reflexní prvky na všech stranách a voděodolnost materiálu jsou samozřejmostí, to se nemusíte bát.
 • Uvnitř je přehledné uspořádání, 3 hlavní komory, vybavené mnoha kapsičkami a na stranách kapsy na pití. A co je důležité, do zadní kapsy se vejde box na sešity formátu A4.
 • Jsou vhodné pro děti od 1. třídy a perfektně padnou drobným školáčkům a školačkám, kteří by se pod školní aktovkou skoro ztratili. Tyhle batohy jsou kouzelné v tom, že se dají v zádové části přenastavit tak, aby seděly dobře, i když dítě roste - mají 3 stupně nastavení zádového panelu, což umožní, aby batoh rostl s dítětem, takže mu batoh vydrží o to déle. Nastavení zad zvládne opravdu každý, je to snadné a jednotlivé stupně jsou označeny stejně jako velikosti oblečení, od nejmenšího po největší – S – M – L.

Ať se rozhodnete pro aktovku či školní batoh Junior, rozhodně můžete počítat s kvalitním výrobkem pro Vašeho školáka. Aby toho nebylo málo, aktovky a batohy Stil získali mnoho certifikátů, např. od renomovaných lékařů, či ze Státního Zkušebního ústavu ve Zlíně, kde odborníci naprosto oficiálně a pomocí moderních metod potvrdili požadované parametry.

Teď bychom měli zavolat naše děti a zeptat se jich, kterou  aktovku nebo batoh by si vybraly. A to je velmi přísný výběr, protože tihle mrňousové vědí nejlépe, co se nosí a s čím budou ve škole IN.

Designů máme opravdu hodně jak pro kluky, tak pro holky, takže si každý školáček vybere ten svůj. A my rodiče zase oceníme, že za celou výbavu neutratíme na e-shopu Stil zase tolik peněz. Ceny jsou tady příjemné a dokonce můžete objevit i akční ceny výprodejových kolekcí. A teď už stačí si jen vybrat.

I na vás čekají kvalitní školní batohy pro radost a zdravá záda vašich dětí. Využijete naše aktuální akce a výhodné sety?

školní batohy, aktovky

batohy do školy


Batohy pro studenty Stil

Ani se nám nechce věřit, že to tak uteklo a z našeho školáka už je vlastně student. Takové to přidrzlé, přerostlé dítě, které má ve všem jen a jen svoji hlavu a na naše rady a doporučení zkrátka peče. Chce mít za každou cenu svůj vlastní styl a být ve všem originální. Je vůbec možné pro takového výlupka koupit školní batoh, který by se mu líbil a zároveň neškodil jeho zádům?

Věřte, že ano a my ve Stilu takové batohy pro studenty máme.

Studentské batohy jsou vhodné pro děti od 5. třídy.

Jsou originální  a designově dokonalé, ale jsou zároveň vyrobeny pro správný vývoj páteře.

I větší a odrostlejší děti totiž chceme hýčkat tím správným zavazadlem pro jejich záda a ony to jistě ocení, protože se jim budou batohy dobře nosit a bude jim v nich dobře!

 

Posuďte sami, batohy Stil pro studenty mají vše, co má správný batoh do školy mít:

 • Anatomicky tvarovaný zádový panel s příjemným polstrováním a systémem air-flow pro cirkulaci vzduchu
 • Polstrované ramenní popruhy pro pohodlné nošení
 • Přehledné vnitřní uspořádání batohu na 3 vnitřní přihrádky, dokonce se do zadní kapsy vejde notebook o rozměru 15“
 • Postranní kapsy na lahev
 • Na všech stranách jsou reflexní prvky, to je důležité u všech batohů
 • Materiál je nepromokavý a to se vždy hodí.
 • Hmotnost nepřesáhne 1 kg

 

Školní batohy pro 2. stupeň ZŠ

studentské batohy

 

I na vás čekají kvalitní školní batohy pro radost a zdravá záda vašich dětí. Využijete naše aktuální akce a výhodné sety?

Díky značce "STIL kvalita" máte jistotu, že svému dítěti pořizujete ten správný batoh do školy

Chcete poradit s výběrem batohu?

Zavolejte nám: +420 734 315 971, nebo napište: stil@helma365.eu
v pracovních dnech od 9 do 16 hodin.