Ježíšek nosí školní aktovku Stil!

Znáte ten pocit, když napíšete dopis Ježíškovi - a přání se vám vyplní? My ten pocit milujeme! A proto ho rozdáváme. Letos dokonce dvanáctkrát.

Není to málo a přece. Proti lidem, kteří pomáhají organizaci „Milý Ježíšku“, jsme úplní žabaři. Oni totiž mají na kontě – v čase psaní tohoto blogu - přesně 16 083 splněných přání. Dnes už to bude jistě o něco více. Za projektem stojí dva mladí kluci, Martin Kučera a Vojtěch Paukner. Jejich cílem je pomáhat a zároveň ukazovat nové a moderní cesty dárcovství. V průběhu fungovaní, čili od roku 2013, již stihli posbírat několik filantropických ocenění.

Komu se přání plní?

Dětem z dětských domovů. Kdy? No přece na Vánoce. A jak? Úplně jednoduše, transparentně a od srdce. Na stránkách platformy si může každý návštěvník vybrat v seznamu takové přání, které je mu sympatické a které umí splnit. Dárek koupí a zašle přímo na adresu dítěte. Tak snadné to je!

Letos se projektu „Milý Ježíšku“ účastní 71 dětských domovů z České republiky a ze Slovenska. Na webové stránce je najdete všechny pohromadě na přehledné mapě. Chcete se do projektu přidat? Možná se vám povede potěšit dárkem dítě z vašeho sousedství.

Školní batoh je víc než jen batoh

Školní batohy pro nás nejsou jen obyčejná nosítka. Jsou to kamarádi, kteří pomáhají unést dětské radosti, obavy i strachy. Jsou oporou nejen páteři, ale také sebevědomí. Jsou malým světem ve velkém. Vejdou se do nich věci potřebné a užitečné, ale taky tajemství, poklady a talismany důležité pro svého majitele.

V rámci naší charitativní aktivity s názvem Pomáháme dětem do škol zajišťujeme potřebné pomůcky dětem ze znevýhodněného prostředí už roky. Ale to se většinou děje v létě, před začátkem nového školního roku.

Jsme rádi, že jsme dostali příležitost připojit se do akce, která běží přes Vánoce.

Protože školní rok sice začíná v září, ale dětská přání jsou důležitá celoročně.

A protože školní batohy nenosí jen učebnice a sešity, ale také naději na lepší budoucnost.

školní batohy, aktovky

studentské batohy

 

 

kvalitní školních batohy

Díky značce "STIL kvalita" máte jistotu, že svému dítěti pořizujete ten správný batoh do školy

Kategorie
Nahoru
Profil
Košík