Prodloužená možnost vrácení aktovek a batohů až do 13. 1. 2023. Více zde

Rady a tipy pro školní batohy

Obrázek pro článek Prodloužená možnost vrácení batohů do 13. 1.

Prodloužená možnost vrácení batohů do 13. 1.

Vyberte si teď z větší nabídky, s výhodnými akcemi, s jistotou doručení, a pokud něco nesedne a nebo se nebude líbit, vraťte nám batoh po Vánocích a své peníze získejte zpátky.  Ručíme vám za to!  I Letos jsou u nás Vánoce s překvapením a se zárukou.

Obrázek pro článek Videoprůvodce splněných přání

Videoprůvodce splněných přání

Naše děti mají své sny a představy. Vyslechli jsme si je a sepsali. A že jsou jejich přání různorodá a každý příběh přichází z naprosto jiného světa, to už víme. Ale povedly se nám dostat dětské sny do každodenních činností pomocí nových designů na batozích a dalších školních potřeb?

Obrázek pro článek Jak se pere batoh? Nepere! Jak tedy čistit batohy?

Jak se pere batoh? Nepere! Jak tedy čistit batohy?

Školní batoh je pro dítě stejně důležitý jako pro maminku kabelka. Je to svatyně, která si od září do června žije svým vlastním životem. A že je v ní někdy víc života než bychom si jako rodiče představovali, to je fakt. Čistý a udržovaný školní batoh je lepší než zanedbaný a špinavý. Zvlášť když vám při vyndavání školních úkolů ten batoh pravidelně přistává na jídelním stole.

Obrázek pro článek Školní sety - stejné barvy, stejný motiv, stejná série

Školní sety - stejné barvy, stejný motiv, stejná série

Usnadněte svému dítěti školní přípravu pořízením školních potřeb ve stejném designu. Umožníte mu tím spolehlivěji poznat si své věci nejen ve třídě mezi spolužáky, ale zároveň i doma mezi sourozenci. Podpoříte samostatnost dítěte i jeho snahu ochotně pečovat o své školní potřeby.

Obrázek pro článek Výzva pro zástupce škol a školek

Výzva pro zástupce škol a školek

V rámci projektu „Pomáháme dětem do škol“ s darováním školních batohů a dalších potřeb do školy dětem se znevýhodněním hledáme prostřednictvím zástupců škol, školek a širokou veřejnost, aby nám doporučili konkrétní rodiny, kterým život naložil více, než mohou unést. Máte pocit, že víte přesně, kam by se nabídnutá pomoc v podobě darování školních aktovek, batohů a dalších pomůcek hodila? Podělte se o své tipy, předejte výzvu dále!

Obrázek pro článek Víte, co se nosí? Aktovky a batohy do školy!

Víte, co se nosí? Aktovky a batohy do školy!

Školní chodba je takové malé přehlídkové molo. Celý rok se tam předvádí, co je nového v oblasti školních batohů. Je to také nejlépe vybavený "showroom" široko daleko.

Obrázek pro článek Proč se hodí na jaře zkontrolovat aktovky a školní batohy?

Proč se hodí na jaře zkontrolovat aktovky a školní batohy?

Už je to asi taky dávno, co jste školní batoh podrobili důkladnější rodičovské revizi. Děti si s údržbou moc hlavu nelámou a dá se předpokládat, že následky pravidelné školní docházky začínají být patrné. K revizi patří nejen kontrola čistoty a vnitřních prostor, ale i funkčnosti. Netrhá se někde něco?

Obrázek pro článek Sklad byl z důvodu stěhování uzavřen. Expedice objednávek od cca 21. 3.

Sklad byl z důvodu stěhování uzavřen. Expedice objednávek od cca 21. 3.

Časy se mění a my nyní stojíme před pořádnou výzvou! Čeká nás stěhování našich skladů do lepších, větších a modernějších prostor a také logistický oříšek v podobě spojení expedičního oddělení s naší sesterskou společností Helma 365, která vydává kalendáře a diáře . Abychom to vše zvládli plynule, museli jsme bohužel na několik týdnů přerušit expedici objednávek. Věříme, že nám tento výpadek odpustíte, naším cílem je zvýšit kvalitu našich logistických služeb a optimalizovat náklady. Děkujeme za pochopení,...

Obrázek pro článek Kvalita Stil batohů opět ověřena nezávislým testem

Kvalita Stil batohů opět ověřena nezávislým testem

Stil je opět mezi těmi nejlepšími. Z odborného hodnocení s ohledem na zdraví dětí a kvalitu jsme jedni z nejlepších a na rozdíl od většiny ostatních nemáme žádnou negativní připomínku v sekci odborné hodnocení. Test byl zaměřený na ty body, kterých byste se měli držet při výběru a nákupu školních aktovek a batohů nejen pro následující školní rok..

Obrázek pro článek Expedujeme superrychle aneb když se vás září zeptá, co jste dělali doteď

Expedujeme superrychle aneb když se vás září zeptá, co jste dělali doteď

Podrobte dosavadní školní nosítka svých dětí pořádné inspekci a vyřaďte, co neslouží správně svému účelu, co tlačí, nedýchá, přetěžuje. Děti rostou, vyvíjejí se, mění se jim vkus. Loňský rok téměř celý proseděly, teď opravdu není čas na kompromisy – zdravá záda mají prioritu! Garantujeme vám dodání do začátku školního roku. Stačí si jen pohlídat den objednávky

Kategorie
Nahoru
Profil
Košík