Vánoční překvapení se zárukou - prodloužená možnost vrácení batohů až do 17. 1. 2022. Více informací zde

Rady a tipy pro školní batohy

Obrázek pro článek Prodloužená možnost vrácení batohů do 17. 1.

Prodloužená možnost vrácení batohů do 17. 1.

Pokud vašemu školákovi batoh či aktovka nesedne, pak ho bez obav vyměňte či vraťte až v polovině ledna. Užijme si i letos vánoční čas se svými dětmi plnými doušky a bez obav. Prožijme s dětmi ten okamžik překvapení a rozbalení dárku až pod stromečkem.

Obrázek pro článek Kvalita Stil batohů opět ověřena nezávislým testem

Kvalita Stil batohů opět ověřena nezávislým testem

Stil je opět mezi těmi nejlepšími. Z odborného hodnocení s ohledem na zdraví dětí a kvalitu jsme jedni z nejlepších a na rozdíl od většiny ostatních nemáme žádnou negativní připomínku v sekci odborné hodnocení. Test byl zaměřený na ty body, kterých byste se měli držet při výběru a nákupu školních aktovek a batohů nejen pro následující školní rok..

Obrázek pro článek Expedujeme superrychle aneb když se vás září zeptá, co jste dělali doteď

Expedujeme superrychle aneb když se vás září zeptá, co jste dělali doteď

Podrobte dosavadní školní nosítka svých dětí pořádné inspekci a vyřaďte, co neslouží správně svému účelu, co tlačí, nedýchá, přetěžuje. Děti rostou, vyvíjejí se, mění se jim vkus. Loňský rok téměř celý proseděly, teď opravdu není čas na kompromisy – zdravá záda mají prioritu! Garantujeme vám dodání do začátku školního roku. Stačí si jen pohlídat den objednávky

Obrázek pro článek Školní rok 2021/2022 je rokem Tigra!

Školní rok 2021/2022 je rokem Tigra!

Nabídka školních aktovek a batohů v našem katalogu se rozšiřuje o veselou barevnou a zcela novou kolekci Tiger. Věřte, že tato kolekce bude děti bavit! Řadou superlehkých aktovek navíc potěší rodiče malinkých prvňáčků, u kterých se počítá každé ušetřené deko nákladu. A co dalšího dělá značku Tiger výjimečnou?

Kategorie
Nahoru
Profil
Košík