Rady a tipy pro školní batohy

Obrázek pro článek Kvalita Stil batohů opět ověřena nezávislým testem

Kvalita Stil batohů opět ověřena nezávislým testem

Stil je opět mezi těmi nejlepšími. Z odborného hodnocení s ohledem na zdraví dětí a kvalitu jsme jedni z nejlepších a na rozdíl od většiny ostatních nemáme žádnou negativní připomínku v sekci odborné hodnocení. Test byl zaměřený na ty body, kterých byste se měli držet při výběru a nákupu školních aktovek a batohů nejen pro následující školní rok..

Obrázek pro článek Expedujeme superrychle aneb když se vás září zeptá, co jste dělali doteď

Expedujeme superrychle aneb když se vás září zeptá, co jste dělali doteď

Podrobte dosavadní školní nosítka svých dětí pořádné inspekci a vyřaďte, co neslouží správně svému účelu, co tlačí, nedýchá, přetěžuje. Děti rostou, vyvíjejí se, mění se jim vkus. Loňský rok téměř celý proseděly, teď opravdu není čas na kompromisy – zdravá záda mají prioritu! Garantujeme vám dodání do začátku školního roku. Stačí si jen pohlídat den objednávky

Obrázek pro článek Školní rok 2021/2022 je rokem Tigra!

Školní rok 2021/2022 je rokem Tigra!

Nabídka školních aktovek a batohů v našem katalogu se rozšiřuje o veselou barevnou a zcela novou kolekci Tiger. Věřte, že tato kolekce bude děti bavit! Řadou superlehkých aktovek navíc potěší rodiče malinkých prvňáčků, u kterých se počítá každé ušetřené deko nákladu. A co dalšího dělá značku Tiger výjimečnou?

Obrázek pro článek Dětské batůžky Tiger – hravé a zdravé

Dětské batůžky Tiger – hravé a zdravé

Značka Stil má bratra! Jmenuje se Tiger a ve světě školních aktovek a batohů platí za velké zvíře. Dětské batůžky do školky Tiger se nosí hrdě a s tělem krásně vzpřímeným. Mají totiž ergonomicky tvarovaná prodyšná záda s polstrováním. K tomu měkké a nastavitelné ramenní popruhy pro pohodlné nošení.

Kategorie
Nahoru
Profil
Košík