O společnosti

Tým české společnosti Stil trade s.r.o. se vám představuje

Příběh naší společnosti se zaměřením na školní potřeby, dárková balení, blahopřání a produkty s kalendáriem, se začal psát skoro před 30 lety. Od té doby připisujeme s každým prvním zářím nového školního roku další a další zajímavou kapitolu:

• třeba tu o zdravých zádech našich dětí

• nebo tu o hravých barevných motivech

• či o praktických pomůckách, šikovných vychytávkách a bezpečnostních prvcích.

Naším posláním je ulehčit žákům a studentům život a to doslova. S váhou školních pomůcek se pereme o každé deko, vyvíjíme anatomické zádové systémy i batohy, které rostou s dítětem. Radíme se s rodiči i s lékaři a jejich slova bereme vážně.
Protože i my jsme rodiče a našemu poslání stoprocentně věříme.
 

Znáte nás?

Znáte! Děláme radost a dobré služby vám i vašim blízkým. Všední i nevšední dny plánujete s našimi diáři. Ke svátkům, narozeninám či svatbám dostáváte od svých přátel naše přání. K Vánocům vás těší různorodá dárková balení s naším stylem. Na oslavách sloužíme bohatým party programem. Žákům a studentům pomáháme unést každodenní školní povinnosti. Ergonomické aktovky a batohy doplňujeme praktickými školními potřebami. Potkáváte se s námi v malých papírnictvích i velkých marketech. Jsme všude tam, kde očekáváte českou kvalitu a rozumné ceny. Vážíme si vaší přízně a záleží nám na vaší důvěře. Nepřestáváme se vzdělávat, zlepšovat a posouvat. Pracujeme stylově a s rozumem.
 

Potkáme se?

Přesto, že naše školní batohy a aktovky necháváme ověřit u lékařů, při jejich koupi záleží i na stavbě těla našich dětí. S mnoha rodiči se proto známe osobně, protože se s nimi setkáváme v naší vzorkové prodejně. Přes telefon a e-mail společně vybíráme ten správný batoh na míru každému studentovi.

I vás rádi přivítáme v naší vzorkové prodejně, kde naleznete kompletní sortiment značky STIL. A nejen to. Spolehnout se můžete i na odborné poradenství založené na konzultacích lékařů a ortopedů. Přijďte si pro rady z první ruky, školní aktovky a batohy osobně navrhujeme a tudíž rozumíme každému detailu. Jsme také rodiče, produkty značky Stil díky tomu procházejí ostrým testováním přímo v praxi. Kontakt s vámi a vašimi dětmi je pro nás vítaným zdrojem inspirace a zpětné vazby, se kterou rádi a aktivně pracujeme.
 

Sponzorujeme, a vy pomáháte s námi!

Fungujeme v souladu s principy společensky odpovědné firmy. Seznamte se s organizacemi, které jsme podpořili finančními i věcnými dary, a to i díky vám: mateřské a základní školy, domovy pro matky s dětmi, výchovná zařízení a dětské domovy, fondy a spolky postižených a znevýhodněných dětí, a další. Seznam organizací naleznete v tomto odkazu.
 

Naše motto

Nasloucháme vám, odborníkům i našim dětem.

Kategorie
Nahoru
Profil
Košík