Čas běží, měsíce se točí, každou chvíli přijde ten moment, kdy si spokojeně řekneme – ano, máme připravené všechno, co potřebuje dítě do školy. Internet je plný užitečných seznamů, podrobných i sestavených přesně pro konkrétní ročníky, dokonce i třídy. V tom, co budou děti potřebovat v konkrétním ročníku konkrétní školy jsou totiž nejlepší samotné paní učitelky.

Seznam pomůcek ideálních pro danou třídu většinou dávají rodičům k dispozici s dostatečným časovým předstihem, případně bývá i zveřejněný na webové stránce školy.

Kompletní školní výbava v jednom designu

Jak si být jistý, že pořídíte všechno, co bude skutečně zapotřebí? Stačí se držet našeho katalogu. V jednom designu totiž nabízíme kompletní školní výbavu, nejširší na trhu. Můžete si nabídku setu projít a rozhodnout se, jestli je pro vás ta či ona pomůcka užitečná nebo ne, jestli ji třeba máte po starším dítěti nebo vám ve výbavě chybí.

 


1. Aktovka nebo Junior batoh

Základem celé školní výbavy každého žáka a studenta je samozřejmě kvalitní, ergonomická, lehká a velmi odolná školní aktovka nebo batoh s anatomickými zády a reflexními prvky. Aktovky a školní batohy jsme pro vaši lepší orientaci rozdělili do jednotlivých kategorií:

 

2. Další školní potřeby ve stejném stylu

Ke školnímu batohu nebo aktovce si naše děti rády vybírají i další užitečné pomůcky ve stejném dizajnu a barvách. Mají svůj styl a navíc si je s ostatními dětmi nespletou.

 

 

Chcete poradit s výběrem batohu?

Kontaktujte nás: 734 315 971, stil@helma365.eu
v pracovních dnech od 9 do 16 hodin.