Usnadněte svému dítěti školní přípravu pořízením školních potřeb ve stejném designu. 

Umožníte mu spolehlivěji identifikovat a sbalit své věci nejen ve třídě mezi spolužáky, ale zároveň doma mezi sourozenci. Z chaosu a stresu udělejte činnost celkem oblíbenou.

Podpoříte samostatnost dítěte i jeho snahu ochotně pečovat o své školní potřeby.

POPIS ŠKOLNÍ AKTOVKY VHODNÉ PRO 1. - 3. TŘÍDU

Kvalitní, ergonomická a velmi odolná školní aktovka je vybavena reflexními prvky a anatomicky tvarovanými zády s pevnou konstrukcí.

PARAMETRY aktovky:

Rozměr: výška 380 mm, šířka 320 mm,  hloubka 220 mm
Hmotnost: 1 kg
Nosnost: 7 kg
Objem: 17 l

 

VLASTNOSTI aktovky:

  • 3D ZÁDOVÝ SYSTÉM - Aktovka perfektně sedí na zádech. Anatomický zádový panel se přizpůsobí páteři dítěte a systém Air Flow a prodyšné polstrování umožní cirkulaci vzduchu a příjemné nošení. Hrudní pás s kvalitní přezkou zajistí dobré usazení aktovky na zádech dítěte.
  • FIDLOCK - moderní patentové zapínání s magnetem pro snadné otevírání a zavírání aktovky jednou rukou. Velmi praktické a jednoduché řešení pro školáky - při přiložení víka se samo zapne.
  • BEZPEČNOST - bezpečnostní prvky jsou velmi důležité, proto je aktovka vybavena reflexní pásky na všech stranách batohu, které zaručí lepší viditelnost a bezpečnost dítěte ve tmě.
  • VNITŘNÍ USPOŘÁDÁNÍ - Hlavní vnitřní komora je rozdělená látkovou přepážkou pro lepší uložení pomůcek. V přední části komory je kapsička pro uložení drobností. Přední kapsa aktovky je určena pro svačinový box nebo penál

Co by Vás ještě mohlo zajímat:

Univerzální seznam školních pomůcek 

Kdybychom sem měli napsat kompletní seznam školních potřeb pro každý ročník zvlášť, zabralo by nám to půl webu. Ale protože my a zkušení rodiče víme, že některé položky ze seznamů se opakují bez ohledu na vyučujícího a ročník, dovolili jsme si pro vás sepsat seznam univerzální. Můžete se nechat inspirovat a předem zásobit.
Třeba pro dobrý pocit, že nic nenecháváte na poslední chvíli a svým dětem dopřejete mít ve stejném designu hned několik školních pomůcek!

 

 

 

  • Kreslítka, písátka, malovátka, mizítka, rozdělovátka a spojovátka
    propisky, tužky, štětce, tempery, kružítko, zvýrazňovače, gumovací pero, guma na gumování, náhradní tuhy, pravítka, ořezávátka, nůžky, lepidlo, plastelínu, paletu...
  • Umísťovače informací, poznámek, nápadů a výtvorů
    sešity všech velikostí (zde je ovšem opravdu lepší počkat si na soupis), bloky, školní diář, tabulky, slovníčky, čtvrtky dvou velikostí, barevné papíry, kalkulačka, počítadlo, papírové hodiny, abeceda, tabulka na psaní fixou

Přejeme vám, aby vám z toho souboru věcí, které se určitě opakovaně ztratí a najdou, zničí a vymění nebo kolikrát i vůbec nepoužijí, zůstalo co nejvíce v dobré kondici i na další rok, když se září zeptá, co jste dělali v létě. Protože škola zaklepe na dveře co nevidět.

 


Zajímá vás aktuální nabídka školních batohů od české firmy STIL? 

školní batohy pro 1. stupeň

 studentské batohy

výhodné školní sety

Chcete poradit s výběrem batohu?

Kontaktujte nás: 734 315 971, stil@helma365.eu
v pracovních dnech od 9 do 16 hodin.