Školní chodba je takové malé přehlídkové molo.

  ► Celý rok se tam předvádí, co je nového v oblasti batohů do školy.

  ► Je to také nejlépe vybavený "showroom" široko daleko.
 

Batohy do školy na očích

Školák nebo student si rovnou v terénu může vybrat, co se mu líbí a co ne. Inspiruje se pro další školní rok. V přímém přenosu vidí, jak batoh do školy vypadá, jakou poutá pozornost, zda sedí na zádech, kde a jestli jsou na něm vidět známky času. Jak stálé jsou barvy a tvar.

Zkrátka a dobře: naši školáci na vlastní oči sledují, jak ten batoh drží slovo, že když si jej člověk koupí, tak mu vydrží sloužit bez kompromisů v kvalitě i formě dva, tři nebo čtyři školní roky.

 

batohy do školy

Testování v ostrém provozu považujeme my ve Stilu za vůbec nejlepší vývojovou laboratoř.

Všichni máme v rodině nějaké školou povinné děti, které nosí aktovky nebo batohy. A mají na ně taky názor, o který se s námi rády podělí. Už také přesně vědí, jakou výhodu má anatomický zádový systém, proč je důležitá ergonomie a že to, že se pod batohem v létě nepotí, není náhoda, nýbrž zásluha prodyšného materiálu.

Recenze uživatelů se k nám ovšem dostávají i jinou cestou – přes dětské ortopedy a fyzioterapeuty. Jejich rad a doporučení se přísně držíme. Odměnou jsou nám nejen certifikáty a pozitivní výstupy z nezávislých testů, ale především zdravá dětská záda.

školní aktovky

Díky značce "STIL kvalita" máte jistotu, že svému dítěti pořizujete ten správný batoh do školy

Zajímá vás, co je nového v kolekci pro příští sezónu?

Podívejte se a pokud máte dotaz, ptejte se. Odpovídáme obratem.

Pomáháme dětem do škol

Pomáháme těm, kterým život naložil víc než mohou unést.
Za každou prodanou aktovku nebo batoh přispíváme částkou 50 Kč na projekt „Pomáháme dětem do škol“, v rámci kterého věnujeme školní vybavení dětem ze znevýhodněných rodin. Více informací zde.

Chcete poradit s výběrem batohu?

Kontaktujte nás: 734 315 971, stil@helma365.eu
v pracovních dnech od 9 do 16 hodin.