Naše děti mají své sny a představy. Vyslechli jsme si je a sepsali. A že jsou jejich přání různorodá a každý příběh přichází z naprosto jiného světa, to už víme. Ale povedly se nám dostat dětské sny do každodenních činností pomocí nových designů na batozích a dalších školních potřeb?
Co na to řekne námořník, kosmonaut, sportovec, nebo lesní víla?
 

Školní batoh Flowers

Jsem ergonomicky tvarovaný odlehčený školní batoh Flowers a umím proměnit cestu do školy s těžkým nákladem na procházku růžovou zahradou!

Školní batoh Hearts

Jedno srdíčko za maminku, jedno za tatínka, jedno za brášku, jedno za sestřičku, za babičku, za dědečka, za kočičku... Jak říct svému dítěti, že na něj myslíme, i když s ním zrovna nejsme?

Školní batoh Meadow

Indiáni věří, že přání, která zašeptáme motýlům, se nám splní, jakmile motýl vzlétne směrem k nebesům. Tento motiv si vás omotýluje kolem prstu. Něžný, inspirativní a krásně barevně vyvedený.

 

Školní batoh Dino

Spolehlivý batoh, který vydrží na věky pravěků? Barvy, na kterých není vidět kdejaký flek? Bytelná konstrukce, která se jen tak z něčeho nesesype? Přání splněno!

Školní batoh Marine

Správný kapitán ví, kdy má kopnout do vrtule, zatočit kormidlem nebo spustit kotvu. Život námořníků býval těžký, my ovšem víme, jak jej spolehlivě ulehčit!

Školní batoh Skate

Pravý skejťák uznává skateboarding jako životní styl, nejen jako sport. Skejťák chce překonat sám sebe a říká si: „Jeď na doraz. Dej tomu všechno. A hlavně si to užij!“

 

Školní aktovka
Spring Wings

Kdo chce mít na zádech motýlí křídla? Ten do školy nekráčí, ale přímo ladně létá!

Školní aktovka
Cats Love

Školní aktovka nebo domácí mazlíček? Se svojí milovanou kočičkou se ráno nikdo nemusí loučit, pokud ji do školy vezme s sebou!

Školní aktovka
Rainbow Unicorn

Jednorožci jsou bájná zvířata, která se vyskytují v tajemných lesích – a na těch nejlepších školních aktovkách. Jednorožec našlapuje tiše, je těžké ho spatřit, ale nepřestávejte doufat. Pohled na něj totiž způsobuje štěstí!

 

Školní aktovka
Little Betty

Je fajn mít kamarádku, která s vámi dělá úkoly, sdílí cestu ze školy a do školy, nosí domů jedničky i nejedničky a svým úsměvem připomene, že je na světě hezky!

Školní aktovka
Infinite Spice

Nohama na zemi, hlavou v oblacích. Nebo až ve vesmíru? Na které šťastné planetě žije vaše dítě?

Školní aktovka
City Express

Když je miluješ, není co řešit. Potřebuješ je mít i na aktovce! Navíc tento vlak je přesnější než hodinky.

 

Školní aktovka
Moto Race

Tento parťák pomůže zvládnout všechny závody – s časem, se známkami, s povinnostmi, na krátké i dlouhé tratě. A přes všechny překážky!

Školní aktovka
Red Speed

Kdo vašemu zlatíčku kryje záda? No přece jednotka rychlého nasazení!

 

 

 

 


Díky značce "STIL kvalita" máte jistotu, že svému dítěti pořizujete ten správný batoh do školy

Zajímá vás, co je nového v kolekci pro příští sezónu?

Podívejte se a pokud máte dotaz, ptejte se. Odpovídáme obratem.

Chcete poradit s výběrem batohu?

Kontaktujte nás: 734 315 971, stil@helma365.eu
v pracovních dnech od 9 do 16 hodin.