To nejlepší vzniká v týmu. I u nás – ve Stilu!

Jako rodiče školou povinných dětí máme k dispozici výbornou výzkumnou studii, která nám nabízí spoustu inspirace k výrobě co nejlepších školních aktovekstudentských batohů. S našimi dětmi - školáky a studenty - rosteme od první třídy.  Vnímáme, co je pro ně důležité, co jim pomáhá a co je zbytečné. Co je jen pro efekt a co je skutečně efektivní. Všímáme si, co se jim líbí a proč, které motivy frčí a které barvy či vzory jsou in. Navíc bedlivě sledujeme, jak děti školní aktovky a studentské batohy používají, jakou záťěž musí zvládnout a kde jsou na batozích nejzranitelnější místa.

Taky je pro nás důležité vyrábět takové školní a studentské batohy, aby každodenní nošení školního nákladu bylo dětem co nejpříjemnější a k jejich zádům co nejšetrnější. Na tom nám záleží moc.

Fakta i dojmy z pozorování pak sdílíme na týmových poradách. A na jejich základě přijímáme rozhodnutí, která ovlivňují technickou část výroby i tu designovou. Některá rozhodnutí konzultujeme ještě s dalšími odborníky, a to nejen s ortopedy a fyzioterapeuty, ale také s odborníky na studentské batohy největšími – dětmi samotnými!

A zde jsou některé perličky, na které jsme přišli u studentských batohů

  • Školáci i studenti si mnohem ochotněji balí věci do školy samostatně, pokud se jim jejich batoh nebo aktovka líbí
  • Kvalitní konstrukce batohu motivuje děti nosit svoje tašky na obou ramenou – dá se říct, že díky vyztuženým zádům je nošení na obou ramenou příjemnější než na jednom
  • Pochopili jsme, že je důležité mít v nabídce širokou škálu barev i motivů. Aby si opravdu každý mohl vybrat to, co se mu líbí a co bude rád nosit
  • Víme, že studentské batohy se nejen hodně nosí, ale taky hodně stojí, leží, válejí se, povalují se a některé umějí dokonce i létat. Vybíráme proto odolné a pevné materiály, ale zároveň lehké konstrukce
  • Počet oddílů a přihrádek v aktovce či batohu musí být tak akorát. Je sice dobré mít si věci kam schovat, ale podle dětí je ještě důležitější věci rychle najít. Hlavně po zvonění.

Studentské batohy DOUBLER, MODERN a ACTIVE

Rádi bychom se vám na závěr pochlubili nejnovějšími přírůstky naší kolekce studentských batohů. Jsou jimi tři nové řady s názvem DOUBLER, MODERN a ACTIVE. Patří mezi kvalitní, ergonomicky tvarované odlehčené studentské batohy s 3D zádovým systémem. Některé mají ve shodném designu penál, studentský vak a možná ještě další překvapení.

 

Školní batohy pro 2. stupeň ZŠ

studentské batohy

  • Při objemu 24 - 32 l váží studentský batoh necelé kilo.
  • Díky anatomickému 3D zádovému systému, polstrovaným popruhům a hrudnímu pásu s kvalitní přezkou, perfektně sedí na zádech.
  • Příjemné nošení podporuje prodyšné polstrování a systém Air Flow, údržbu zase voděodolný materiál.
  • Studentské batohy jsou pro lepší viditelnost a bezpečnost dítěte ve tmě na všech stranách vybaveny reflexními pásky.
  • Mají zpevněné vyztužené dno a praktické vnitřní uspořádání – včetně kapsy na notebook (do velikosti 15") v zadní komoře.

 


Zajímá vás aktuální nabídka studentských batohů od české firmy STIL? 

Školní batohy pro 2. stupeň

Studentské batohy
Školní batohy pro středoškoláky
Školní batohy pro teenagery

Dívčí školní batohy
Školní batohy pro kluky

 

Chcete poradit s výběrem batohu?

Kontaktujte nás: 734 315 971, stil@helma365.eu
v pracovních dnech od 9 do 16 hodin.