Ideální školní batoh pro první stupeň (pro školáky 1. - 4. třídy)

Snad každé dítě má svůj batůžek, když je malé.  A když je větší, potřebuje další,  větší batoh, který si oblíbí a nosí ho všude. A když začne chodit do školy, to je teprve věc – maminky začnou shánět školní batoh. Takový školní batoh, který unese všechny ty nezbytnosti do školy, učebnice, školní pomůcky a tolik velkých dětských starostí a strachu. Ale i radosti, nadšení a nějakou tu hračku a plyšáka a dobrou svačinku.

Přemýšleli jsme, jak vyrobit školní batoh, který si Váš malý školák zamiluje, ale který mu zároveň pár let vydrží a ejhle, přišli jsme na to. Batůžek poroste stejně jako záda dítěte, každý rok mu o jeden nebo i o více stupňů maminka batoh přenastaví.  A tenhle speciální a unikátní systém, který umožní, aby se školní anatomický batoh rok od roku zvětšoval a vždycky perfektně seděl na zádech se jmenuje ADJUSTABLE SYSTEM. Stupínky nastavení jdou od nejmenšího S do největšího XL, jednoduše jako na oblečení. Můžete si od Stilu vybrat hned z 8 nových designů školních anatomických batohů, půl pro holky a půl pro kluky, naši grafici si dali moc záležet, aby si Vaše dítko vybralo svoji oblíbenou barvu.

VLASTNOSTI ŠKOLNÍHO BATOHU PRO PRVNÍ STUPEŇ

Dále, jak sami zjistíte, mají školní batohy spoustu skvělých a praktických vychytávek, které školákům usnadní a zpříjemní používání, nošení a  pobyt ve škole vůbec. Náš školní batoh je totiž lehoučký jako pírko, má spoustu kapes a vejde se tam s přehledem formát desek A4 i svačinový box, prostě vše, co školák na 1 stupeň potřebuje.

 

Zipy kapes může otvírat pořád dokola, jsou pevné a bytelné. Ani nevadí, když se omylem batoh dostane do louže, podstavec má totiž gumové nožičky a voděodolné dno. I celý batoh odolává vodě, takže déšť mu neublíží. Bezpečnostní prvky na všech stranách batohu jsou samozřejmostí.

školní anatomický batoh pro první stupeň

Máte ještě snad nějaké pochybnosti o koupi nového školního anatomického batohu Junior? Kdyby snad ano, kdykoliv se nás zeptejte, rádi Vám pomůžeme s výběrem.

Přehled všech motivů školních anatomických batohů pro první stupeň

 

školní anatomické batohy pro první stupeň

 

školní anatomické batohy pro první stupeň

 

školní anatomické batohy pro první stupeň

Chcete poradit s výběrem batohu?

Kontaktujte nás: 734 315 971, stil@helma365.eu
v pracovních dnech od 9 do 16 hodin.