Rok co rok nastupují do škol noví prvňáčci a my pro ně děláme aktovky. Rok co rok tak s nimi virtuálně nastupujeme do škol i my. Sedíme s nimi v lavicích a pomáháme jim nosit celou tu školní i životní zátěž, aby věděli, že v tom nejsou sami a že mají jistotu, že na ně někdo myslí.

 

My se sice už neučíme číst ani psát, ale pořád se také mnohé dozvídáme. Zjišťujeme, co vylepšit, co vymyslet, co nahradit, co předělat nebo co dodělat tak, aby naše aktovky pro prvňáčky byly ještě šikovnější na používání, ještě hezčí na pohled a ještě pohodlnější na nošení. Lámeme si hlavy, hledáme inspiraci, studujeme odborné materiály a radíme se s profesionály na téma dětských zad i dětských snů. Z toho všeho našeho zkoumání pak vychází seznam inovací a změn k ještě lepší aktovce, než byste očekávali!

školní aktovka pro prvňáčka

Letos jsou to v případě aktovek pro prvňáčky například tyto vychytávky, které by vás mohly potěšit

1. Pro ještě pohodlnější a zdravější nošení jsme vylepšili zádové popruhy. Jsou vytvarované tak, aby perfektně seděly na ramenou a na zádech dítěte a aby mu zpříjemnily případné delší nošení těžšího nákladu.

2. V zájmu lepší a rychlejší manipulace jsme zvětšili kapsu na svačinový box. Krabička s dobrůtkami se tak bude pohodlně vyndávat a ukládat a zůstane víc času na pokec s kamarády.

3. Na základě testů odolnosti jsme zpevnili plastové dno batohu, aby odolalo nárazu a neprasklo ani v případných zátěžových situacích typu: "Milé děti, než se rozběhnete do jídelny, uložte si aktovky spořádaně do šatny!"

4. Ztratit se to může, najít se to musí. Až se vašemu pokladu stane, že nastoupí do autobusu a aktovka zůstane na zastávce, protože zrovna potřeboval dohrát hru, můžete mít klidné spaní. Nově je totiž uvnitř aktovky našitý štítek na jméno a adresu. Jediné, co bude potřeba, je štítek vyplnit!

Doufáme, že za aktovky od prvňáčků letos dostaneme nejednu velkou jedničku s hvězdičkou. A to nejen v první, ale i ve druhé, třetí a klidně i čtvrté třídě, prostě dokud budou aktovky u dětí v kursu, než přejdou později na studentské batohy. 

 


Zajímá vás aktuální nabídka školních aktovek pro prvňáčky od české firmy STIL? 

Školní aktovky pro prvňáčky

Dívčí školní batohy
Školní batohy pro kluky

 

Chcete poradit s výběrem batohu?

Kontaktujte nás: 734 315 971, stil@helma365.eu
v pracovních dnech od 9 do 16 hodin.