Vánoční překvapení se zárukou pro váš bezstarostný nákup

Také se těšíte, až uvidíte neskrývané štěstí svých dětí, když pod stromečkem objeví něco nečekaného a vysněného, třeba aktovku s růžovými srdíčky nebo batoh s cool robotem? Také se vám zdá být dojemná snaha vašeho pubertálního studenta skrýt radost nad novým černým batohem s lebkami?

Moment překvapení má své kouzlo v každém věku. kvalitní školní batohy


Jenže je v tom háček. Sami víme, že nejen pro budoucího prvňáčka je nezbytné si u své první aktovky pořádně vyzkoušet, jestli mu bude správně sedět na zádech. Ale pokud batoh koupíte teď a až pod stromečkem se zjistí, že to není to pravé ořechové, obvykle mezitím vyprší možnost dárek vrátit.

Máme pro vás dobrou zprávu: u nás to i letos jde bez obav! Bez ohledu na datum nákupu totiž prodlužujeme možnost vrácení batohů a aktovek až do 31. 1. 2024.

Pokud vašemu školákovi batoh či aktovka nesedne, pak ho bez obav vyměňte či vraťte. Užijme si letos vánoční čas se svými dětmi plnými doušky a bez obav. Prožijme s dětmi ten okamžik překvapení a rozbalení dárku až pod stromečkem.

Ve Stilu pro vás máme široký sortiment školních aktovek a batohů pro první i pro druhý stupeň skladem.

Podmínky akce najdete v tomto odkazu.

Vyberte si teď z větší nabídky, s výhodnými akcemi, s jistotou doručení, a pokud něco nesedne a nebo se nebude líbit, vraťte nám batoh po Vánocích a své peníze získejte zpátky.

Ručíme vám za to!

Letos jsou u nás Vánoce s překvapením a se zárukou.

školní batohy, aktovky

studentské batohy

kvalitní školních batohy


Díky značce "STIL kvalita" máte jistotu, že svému dítěti pořizujete ten správný batoh do školy


 

Chcete poradit s výběrem batohu?

Kontaktujte nás: 734 315 971, stil@helma365.eu
v pracovních dnech od 9 do 16 hodin.