Je polovina druhého pololetí, už je to asi dávno, co jste aktovku či školní batoh kupovali. Možná rok nebo dva, ale klidně i tři.

Děti rostou rychle, v některých ročnících poskočí i o deset centimetrů. Že jsou jim krátké rukávy či kalhoty, poznáte okamžitě, ale napadlo vás prověřit školní batoh?

Nastavení, se kterým jste potomka posílali prvního září do školy, už nejspíš není aktuální. Zkontrolujte délku ramenních i bederních popruhů a upravte je tak, aby reflektovaly výškový přírůstek dítěte. Kontrolu si aktovka zaslouží i v případě, že vaše dítě dramaticky nevyrostlo. Velký rozdíl v nastavení popruhů totiž dělá rovněž přechod z objemného zimního oblečení na jarní.

 

Už je to asi taky dávno, co jste školní batoh podrobili důkladnější rodičovské revizi. Děti si s údržbou moc hlavu nelámou a dá se předpokládat, že následky pravidelné školní docházky začínají být patrné. K revizi patří nejen kontrola čistoty a vnitřních prostor, ale i funkčnosti. Netrhá se někde něco? Fungují reflexní a bezpečnostní prvky? Nejsou poškozené zipy nebo zapínání? Slouží 3D opěrný zádový systém stále dokonale?

A do třetice? Už je to možná dávno, co se vaší ratolesti přestali líbit autíčka či jednorožci, ale ještě pořád je nosí na aktovce. Vkus dětí se mění ještě rychleji než číslo bot. Neuškodí ověřit, jestli již z motivu, který byl ještě před rokem in, dávno nevyrostly. Zeptejte se jich, jaké představy mají o novém batohu do příštího školního roku a ukažte jim v naší galerii, že je z čeho vybírat!

S dovolením ještě poslední věc: když už budete mít dětskou pozornost zaručenou, využijte ji na stručné, leč hodně užitečné zopakování zásad správného nošení školní tašky na zádech. Především to pravidlo o nošení na obou ramenech. 

 

I na vás čekají kvalitní školní batohy pro radost a zdravá záda vašich dětí. Využijete naše aktuální akce a výhodné sety?

školní batohy, aktovky

studentské batohy

recenze školních batohů

Díky značce "STIL kvalita" máte jistotu, že svému dítěti pořizujete ten správný batoh do školy

Chcete poradit s výběrem batohu?

Kontaktujte nás: 734 315 971, stil@helma365.eu
v pracovních dnech od 9 do 16 hodin.