aneb 6 P pro spokojenost vašich dětí

 

Pohodlná záda

Lehká jako Pírko

Patentované zapínání

Bezpečnostní Prvky

Prodyšné polstrování

Pestré designy

 

 

anatomické aktovky

 

1. Anatomicky tvarovaná záda

Tím možná nejdůležitějším kritériem je výběr aktovky s anatomickými zády. Naše školní aktovky mají speciální zádový panel, který se skvěle přizpůsobí páteři dítěte. Jsou velmi dobře anatomicky tvarované a svým vyztužením pevně doléhají na záda školáka. Váš malý školák musí ještě hodně vyrůst a správný výběr batohu či aktovky zajistí, že poroste zdravě a správně.

 

2. Minimální váha, maximální pohodlí

S našimi školními batohy nebudete děti zatěžovat ani zbytečnou váhou. Batohy pro prvňáčky Stil váží 0,99 kg a školní batohy pro větší školáky a studentské batohy dokonce jen 0,8 kg. Vybavení do školy, od učebnic a sešitů po svačinu, může dohromady vážit i přes pět kilo, proto je dobré samotný batoh co nejvíce odlehčit. Jakoukoli zbytečnou zátěž maximálně eliminujte, úplně stačí, že mají děti ze školy někdy těžkou hlavu.

 

3. Zapínání na magnet FIDLOCK

Každoročně chceme, aby naše aktovky pro prvňáčky překvapily něčím novým a letos tu máme technickou novinku – revoluční zapínání FIDLOCK. FIDLOCK je nové automatické zapínání na magnet, které umožňuje otevírání a zapínání aktovky jen jednou rukou. Školní aktovka se při přiložení víka sama zapne, takže se ani u zapomnětlivého školáka nemusíte bát, že půjde domů s otevřenou aktovkou a půlku věcí cestou vytrousí.

 

reflexní prvky u aktovky a školních batohů

4. Reflexní prvky

Zejména v zimě je cestou do školy ještě pořádná tma, proto myslete na to, aby bylo vaše dítko na ulici vidět. Pokud vybíráte z nabídky školních batohů a aktovek pro prvňáčky Stil, můžete se na dostatečné množství reflexních prvků spolehnout. Na školních aktovkách Stil jsou reflexní prvky umístěny na všech stranách a zaručí výbornou viditelnost a bezpečnost dítěte ve tmě. Pokud použijete reflexní prvky, uvidí vás řidiči až na 200 metrů!

 

5. Polstrování zad Air flow

Naše školní aktovky i batohy jsou vybaveny nejen anatomickými zády, ale zároveň i systémem Air flow. Co to znamená? Je to prodyšné polstrování zad školních aktovek a batohů, které umožní cirkulaci vzduchu a příjemné nošení. Dítě se tak bude cítit příjemně i při vyšších teplotách a díky systému Air flow se mu záda nebudou potit.

 

6. Krásné a unikátní designy

Vedle všech nezbytných technických a praktických hledisek je samozřejmě velmi důležitý i design školní aktovky nebo batohu. Když se dítěti aktovka nelíbí, jsou veškeré vychytávky k ničemu. Pokud je to možné a aktovku nemáte vysloveně jako tajný vánoční dárek, zapojte do výběru i svého školáčka. Z naší nabídky si určitě vybere každý kluk (školní batohy pro kluky) i holka (dívčí školní batohy).


Zajímá vás aktuální nabídka školních batohů od české firmy STIL? 

Školní batohy pro 1. stupeň
-- Školní aktovky pro prvňáčky
-- Školní batohy pro prvňáčky
-- Školní batohy pro 3. třídu
-- Školní batohy pro 4. třídu

Školní batohy pro 2. stupeň

Studentské batohy
Školní batohy pro středoškoláky
Školní batohy pro teenagery

Dívčí školní batohy
Školní batohy pro kluky

 

Chcete poradit s výběrem batohu?

Kontaktujte nás: 734 315 971, stil@helma365.eu
v pracovních dnech od 9 do 16 hodin.