V rámci pololetního vysvědčení máme pro vás v katalogu „Škola 2021“ celkem čtyři novinky na výbornou!

 

Slovní hodnocení

V předmětu „Nové motivy“ excelujeme v oblasti kreativity a to rovnou v několika kategoriích pro kluky i pro holky: školní aktovky pro prvňáčky, školní batohy Junior pro prvňáčky a 1. stupeň, školní batohy pro 2. stupeň.

 

V předmětu „Nový střih“ jsme se tentokrát zaměřili na boxy na sešity se širší gumičkou, která lépe drží a na omyvatelné zástěrky na výtvarnou výchovu. U nich jsme zavedli přední zapínání na druky a snadno nastavitelnou velikost kolem pasu.

Nakonec bychom se rádi pochlubili předmětem „Nové produkty“, kde jsme obdrželi výbornou známku za nové školní krabice do lavice s motivy, jenž ladí s dalšími doplňky našeho sortimentu. Krabice se pyšní kvalitní ruční výrobou a naše děti pak uklizeným prostorem pod lavicí.

Naše tvořivé studenty potěšíme dalšími neobvyklými designy desek sešitů s obsahem college bloků A4 a A5 s plastovými nebo kraftovými deskami.

 

S dalšími novinkami se vám opět ozveme za pár týdnů před vysvědčením za druhé pololetí, na které se už teď poctivě připravujeme.

kvalitní školních batohy

Díky značce "STIL kvalita" máte jistotu, že svému dítěti pořizujete ten správný batoh do školy

I na vás čekají kvalitní školní batohy pro radost a zdravá záda vašich dětí. Využijete naše aktuální akce a výhodné sety?

Chcete poradit s výběrem batohu?

Kontaktujte nás: 734 315 971, stil@helma365.eu
v pracovních dnech od 9 do 16 hodin.