Milníkové kartičky

S touto novinkou dostanou vaše fotografie i videa další rozměr – probudí ve vás vzpomínku na dojemnou chvilku. S odstupem času vám milníkové kartičky připomínají, co jste fotili, kdy a proč a jaká k tomu byla příležitost. V každodenním shonu nám tak umožní zastavit se a uvědomit si sílu jedinečného okamžiku.

Jak milníkové kartičky fungují?

Velmi jednoduše:

  1. Přiložte vybranou kartičku jako rekvizitu k objektu, na deku k miminku, na pupík těhotné mamince, ke štěňátku, vložte ji do ruky svému dítěti, apod.
  2. Na kartičku můžete do volného okénka vepsat datum nebo svoji poznámku
  3. A foťte a natáčejte svá vzpomínková videa!

Kartičky můžete také vložit rovnou do fotoalba vedle fotografie.

Dojemné chvilky, které stojí zato

Na každé kartičce je napsané, co se zrovna dokumentuje. Úžasné je, že mezi kartičkami naleznete i takové, které slaví i to, co není z fotografie na první pohled zjevné nebo co vidět nelze. Třeba tyto významné události a důležité pokroky:

  • první kopnutí – první kontakt s dítětem, který si každá maminka pamatuje
  • první den – zachytíte první okamžiky s miminkem doma
  • první slovo – o to zajímavější, pokud to není „máma“
  • první krůčky – zapamatujte si je, protože končí pádem s úsměvem
  • první týden až první rok – zaznamenáte pokroky ve vývoji děťátka pěkně chronologicky
  • první příkrm – s úsměvem nebo šklebem končí kdekoli: v puse, na tváři, na bradě, na koberci

Další významné události najdete v pěti tematických sadách originálních Milníkových kartiček. V každé sadě je 35 hezkých a zároveň nevtíravě graficky zpracovaných kartiček. Začínáme těhotenskými milníkovými kartičkami a pokračovat můžeme sadou kartiček pro miminko, modrou pro kluka a nebo s růžovými motivy pro holčičku. Tyto tři dětské sady se od sebe liší pouze barevně, obsah mají jinak stejný. Další sada je pro naše domácí mazlíčky. Jsou přece roztomilí, jsou součástí naší rodiny a fotíme je stejně rádi a často jako miminka.

 

Emoce vás neoslovují? I rozum si tu najde místo

Milníky podél cest symbolizují, že jsme ušli nějakou vzdálenost na naší trase z bodu A do bodu B. Milníky v životě označují totéž, jen nemají podobu kamenů, sloupů či reflexních plastů, ale vzpomínek. A vzpomínky, jak víme, s časem blednou. A tak je zaznamenáváme. Podle průzkumu agentury Nielsen Admosphere z roku 2019 nafotí průměrný Čech měsíčně 50 fotografií a natočí šest videí. Při této frekvenci uchovávání vzpomínek je už docela problém si zapamatovat, co jsme si to vlastně vyfotili!

Přijměte od nás i vy, které emoce nedojímají, dárek pro přetíženou paměť lidskou i chytrých zařízení. Seznamte se s naší praktickou novinkou - Milníkovými kartičkami.

milníkové kartičky těhotenské
milníkové kartičky pro holčičku
milníkové kartičky pro kluka

 

milníkové kartičky pro miminka
milníkové kartičky pro miminka
 

 

 

Milníkové kartičky pro zvířátka
Milníkové kartičky pro zvířátka
 

 

Líbí se vám naše Milníkové kartičky? Určitě vás napadlo to samé, co nás. Milníkové kartičky jsou skvělým dárkem k narození dítěte, nebo k Vánocům či narozeninám pro nastávající rodiče. Nebo pro páníčky koťátek či štěňátek.

 

Chcete poradit s výběrem batohu?

Kontaktujte nás: 734 315 971, stil@helma365.eu
v pracovních dnech od 9 do 16 hodin.