Znáte ten pocit, když napíšete dopis Ježíškovi - a přání se vám vyplní? My ten pocit milujeme! A proto ho rozdáváme. Letos dokonce dvanáctkrát.

Není to málo a přece. Proti lidem, kteří pomáhají organizaci „Milý Ježíšku“, jsme úplní žabaři. Oni totiž mají na kontě – v čase psaní tohoto blogu - přesně 16 083 splněných přání. Dnes už to bude jistě o něco více. Za projektem stojí dva mladí kluci, Martin Kučera a Vojtěch Paukner. Jejich cílem je pomáhat a zároveň ukazovat nové a moderní cesty dárcovství. V průběhu fungovaní, čili od roku 2013, již stihli posbírat několik filantropických ocenění.

Komu se přání plní?

Dětem z dětských domovů. Kdy? No přece na Vánoce. A jak? Úplně jednoduše, transparentně a od srdce. Na stránkách platformy si může každý návštěvník vybrat v seznamu takové přání, které je mu sympatické a které umí splnit. Dárek koupí a zašle přímo na adresu dítěte. Tak snadné to je!

Letos se projektu „Milý Ježíšku“ účastní 71 dětských domovů z České republiky a ze Slovenska. Na webové stránce je najdete všechny pohromadě na přehledné mapě. Chcete se do projektu přidat? Možná se vám povede potěšit dárkem dítě z vašeho sousedství.

Školní batoh je víc než jen batoh

Školní batohy pro nás nejsou jen obyčejná nosítka. Jsou to kamarádi, kteří pomáhají unést dětské radosti, obavy i strachy. Jsou oporou nejen páteři, ale také sebevědomí. Jsou malým světem ve velkém. Vejdou se do nich věci potřebné a užitečné, ale taky tajemství, poklady a talismany důležité pro svého majitele.

V rámci naší charitativní aktivity s názvem Pomáháme dětem do škol zajišťujeme potřebné pomůcky dětem ze znevýhodněného prostředí už roky. Ale to se většinou děje v létě, před začátkem nového školního roku.

Jsme rádi, že jsme dostali příležitost připojit se do akce, která běží přes Vánoce.

Protože školní rok sice začíná v září, ale dětská přání jsou důležitá celoročně.

A protože školní batohy nenosí jen učebnice a sešity, ale také naději na lepší budoucnost.

školní batohy, aktovky

studentské batohy

 

Díky značce "STIL kvalita" máte jistotu, že svému dítěti pořizujete ten správný batoh do školy.

Chcete poradit s výběrem batohu?

Kontaktujte nás: 734 315 971, stil@helma365.eu
v pracovních dnech od 9 do 16 hodin.