Školní aktovky Stil pro prvňáčky

Konečně aktovka, co (vás) přitáhne jak magnet

Každoročně chceme, aby naše aktovky pro prvňáčky něčím novým překvapily. Snažíme se buď o funkční zdokonalení nebo o to, aby se zase o něco více líbily. Že už se nedá na školní aktovce nic zajímavého vymyslet? Milé maminky, my s vámi souhlasit nemůžeme. Představujeme vám naši vychytávku:

FIDLOCK – patentované zapínání školních aktovek na magnet

Zkuste se na malou chvíli vrátit v čase a vžít se do kůže svého natěšeného i nervózního prvňáčka. Tolik nových informací, povinností, starostí, zážitků a věcí, které na něj od prvního školního dne čekají… Je ta nejlepší chvíle mu to maximálně usnadnit. Protože nesoustředěnost našich malých velkých školáků je chtě nechtě na místě.

Proč teda nezačít hned aktovkou? Naše školní aktovky do první třídy váží do 1 kila, mají dost prostoru, neškodí zádům a ve špatném počasí či za šera na sebe upozorňují díky několika reflexním prvkům. To už jsou vlastnosti, jaké maminky, které o výběru aktovek opravdu přemýšlí, očekávají od profesionálních výrobců školních aktovek a batohů tak nějak automaticky. Ale školní aktovka pro prvňáka z dílny Stil má navíc nové důmyslné zapínání na magnet.

I ten nejroztržitější prvňáček to zvládne levou zadní

No dobře. Levou zadní možná ne, nicméně jednou rukou v pohodě ano. Patentované zapínání FIDLOCK jsme vymysleli proto, aby to měli od začátku snadné všechny holky i kluci, kteří vyráží vstříc první třídě (a vlastně nejen té první). S tímto jednoduchým, a přece tak šikovným systémem si hravě poradí každý prvňák. Zavření víka aktovky je řešeno pomocí pevného a nerozbitného magnetu. Aktovka se prostě automaticky sama dovře.

Pryč jsou ty staré známé scény, kdy dítě chvátá ze školy domů nebo po vyučování na oběd za kamarády, a snaží se rychle, třeba trochu nemotorně zapnout aktovku. Nakonec to udělá napůl nebo pro jistotu vůbec. Chytré zapínání FIDLOCK tyhle situace vyřeší dokonale za něj.

Jaké další vychytávky a novinky čekají na vaše děti? Čtěte více v článku o našich školních aktovkách a batozích pro prvňáčky

Chcete poradit s výběrem batohu?

Kontaktujte nás: 734 315 971, stil@helma365.eu
v pracovních dnech od 9 do 16 hodin.