Také máte pocit, že uběhla chvilička, co domů děti přinesly vysvědčení? A vidíte. Jsou to dva měsíce. Prázdniny se řítí do finále, začátek školního roku je za rohem. Jak dlouhý máte seznam toho, co je potřeba ještě vyřídit? Pokud nám to dovolíte, rádi vám odlehčíme několik důležitých položek, které by vás mohly činit nervózními a dostávat vás pod tlak.

Seznam školních pomůcek, které mají mít děti připraveny do školy se každým rokem mění, ale ty zásadní věci zůstávají: aktovka nebo batoh, pytlíky na tělocvik či přezůvky, penál, peněženka na krk, boxy na sešity, diáře. To vše a mnohem více, buď jednotlivě nebo v praktických designových setech, můžete v klidu a pohodlí domova vybrat na našem e-shopu.

Garantujeme vám dodání do začátku školního roku. Stačí si jen pohlídat den objednávky.

Pokud si objednáte zboží ve čtvrtek 26. 8. do 9.00 hodin, očekávejte doručení svého školního balíčku hned následující den v pátek, abyste měli celý víkend na otestování a nastavení. 

Objednávku, kterou k nám pošlete v pondělí 30. 8. do 9.00 hodin, pro Vás připravíme tak, abyste ji měli k dispozici následující den, tedy v úterý 31. 8. 

 

Podrobte dosavadní školní nosítka svých dětí pořádné inspekci a vyřaďte, co neslouží správně svému účelu, co tlačí, nedýchá, přetěžuje. Děti rostou, vyvíjejí se, mění se jim vkus. Loňský rok téměř celý proseděly, teď opravdu není čas na kompromisy – zdravá záda mají prioritu!

Chcete poradit s výběrem batohu?

Kontaktujte nás: 734 315 971, stil@helma365.eu
v pracovních dnech od 9 do 16 hodin.