Značka Stil má bratra! Jmenuje se Tiger a ve světě školních aktovek a batohů platí za velké zvíře. Dětské batůžky do školky Tiger se nosí hrdě a s tělem krásně vzpřímeným. Mají totiž ergonomicky tvarovaná prodyšná záda s polstrováním. K tomu měkké a nastavitelné ramenní popruhy pro pohodlné nošení.

 

Návyk správného nošení je užitečné pěstovat ještě před nástupem do školy.

I přesto, že předškoláci ještě obvykle žádný těžký náklad na zádech nenosí. Než se do hry zamíchají kamarádi s "dobrými" radami, je fajn vštípit dítěti základní pravidla:

  • dětský batoh se nosí na obou ramenou
  • ramenní popruhy mají být stejně dlouhé
  • náklad v batůžku je potřeba rozložit rovnoměrně
  • nastavitelný hrudní pás je nejlepší mít zapnutý

Život předškoláka má být veselý a lehký jako pírko - a dětské batůžky Tiger k tomu rozhodně umějí přispět. Díky velmi nízké váze, jen 0,2 kg, se nosí téměř samy a nijak nepřetěžují dětská záda. Tiger dětské batohy pro nejmenší jsou vhodné pro děti s výškou od 90 cm.

Dětské batůžky můžou být malé či velké, rozhodně vždycky tak akorát, aby unesly důležité dětské poklady. Jejich objem se pohybuje od pěti po jedenáct litrů. Pro vaše srovnání můžeme zmínit, že objem školního batohu je dvacet litrů.

Všichni víme, že tygři jsou nádherná a elegantní zvířata, přesně to samé platí i pro naše batůžky. Tiger dětské batohy do školky mají hlavní kapsu a přední pružnou síťovanou kapsu na pití nebo drobnosti. Barvy a motivy v nabídce jsou klučičí i holčičí, všechny mají na zipu přidělaný 3D přívěsek. Batůžky jsou veselé, barevné a hravé, použitý materiál je vodoodpudivý a zároveň měkký a příjemný. Myslíme samozřejmě i na bezpečnost, ramenní popruhy a zip jsou doplněny reflexními prvky.

Hledáte dětský batoh s popruhem? Najdete zde

Chcete poradit s výběrem batohu?

Kontaktujte nás: 734 315 971, stil@helma365.eu
v pracovních dnech od 9 do 16 hodin.