Se zájmem jsme sledovali výsledky nezávislého Testu DNES, který hodnotil školní batohy pro žáky druhého stupně a studenty středních škol. Redaktoři vybrali do této soutěže i našeho zástupce - batoh Stil Crazy. Řečeno šachovou terminologií dělil druhé místo v konkurenci patnácti vzorků. Vzorky byly hodnoceny známkami na stupnici od jedné do pěti jako ve škole, a od vítězství nás dělalila pouhá desetinka bodu. K tomu jsme získali ještě ocenění "Výhodný nákup". V rámci objektivity nutno přiznat, že soutěž byla velmi vyrovnaná, tedy alespoň v souboji o první místa. Pro konečné pořadí bylo rozhodující odborné posouzení, které provedla vedoucí fyzioterapeutka společnosti FYZIOklinika Iva Bílková. Zde se nám tedy vyplatila dlouhodobá spolupráce s lékaři a dalšími odborníky při navrhování konstrukce školních batohů pro zdravá záda našich dětí. 

Určitě jsme uspěli i v nevyhodnocené soutěži o nízkou hmotnost mezi nejúspěšnějšími vzorky. Potěšilo nás především toto odborné ocenění: "Výrazně lehčí, a přitom velmi kvalitně vyrobený batoh české firmy zabodoval u fyzioterapeutky Ivy Bílkové pevnou konstrukcí zad, která drží správný tvar, zároveň však polstrování kopíruje křivky páteře včetně bederní lordózy." Slabší hodnocení dětí je pro nás cenným impulsem pro navrhování designu a hlavně pro pečlivější přiřazení jednotlivých vzorů k doporučenému věku uživatele. Naši testovaní smajlíci připadali starším dětem poněkud infantilní.

Ocenění "Výhodný nákup", tedy vítězství v soutěži o nejlepší poměr cena : výkon, by se mohlo zdát poněkud zavádějícím. Kdo si pozorně prostuduje výsledky testu, zjistí, že náš batoh byl nakoupen v akci a tak jeho uvedená cena skutečně převálcovala ceny našich konkurentů umístěných spolu s námi na předních místech testu a to tak, že se pohybovala od 15 do 30 procent konkurenčních cen. Můžete si ale být jisti, že i bez této mimořádné slevy zakoupíte naše certifikované batohy za velmi výhodnou cenu. Pokud Vás ale zaujala právě naše atraktivní cena uvedená v testu, nezbývá, než pravidelně sledovat naše stránky www.stil.cz a profil na facebooku, kde se další podobné akce určitě dočkáte.

Celý test si můžete prohlédnout v tomto dokumentu: TestDNES-2020.pdf

 

Kvalitu našich produktů si ověřujeme různými způsoby. Zásadní jsou pro nás v tomto směru vlastní, velmi přísně nastavené výrobní parametry, dále zákaznické recenze a hodnocení. V tomto odkazu najdete i další nezávisle testy

kvalitní školních batohy

Díky značce "STIL kvalita" máte jistotu, že svému dítěti pořizujete ten správný batoh do školy

I na vás čekají kvalitní školní batohy pro radost a zdravá záda vašich dětí. Využijete naše aktuální akce a výhodné sety?

Chcete poradit s výběrem batohu?

Kontaktujte nás: 734 315 971, stil@helma365.eu
v pracovních dnech od 9 do 16 hodin.