Nové generace učebnic jsou sice krásně barevné a poutavé, ale také pořádně těžké. Když si navíc uvědomíte, že na většinu předmětů mají žáci celou sadu (učebnice + pracovní sešit + minimálně jeden sešit na psaní a vynásobíte to čtyřmi až šesti vyučovacími hodinami), tak mají ráno co dělat, aby to všechno - spolu se svačinou a pitím - vůbec unesli. Velkou část snahy ve vývoji školních aktovek a batohů proto ve Stilu věnujeme tomu, jak to dětem (a jejich rodičům) při cestě do školy a ze školy udělat lehčí. A také slyšíme na velmi časté postesknutí:

„Proč musí být ten batoh tak šíleně těžkej?“.

Co se neunese, to se poveze

Řídíme se podle starého čínského přísloví „Co neuneseš sám, o to se poděl“. Ale ne s kamarádem, ne s rodičem, nýbrž se zemskou přitažlivostí. Tyto školní batohy jsou totiž obojživelníci. Pokud je jejich náklad pro nošení na zádech příliš těžký, šup s ním na chodník a dále po kolečkách. Jestliže je vynález kola jedním z nejvýznamnějších v dějinách techniky, pak vynález koleček na batoh je jedním z nejvýznamnějších v dějinách školní docházky.

Díky značce "STIL kvalita" máte jistotu, že svému dítěti pořizujete ten správný školní batohy na kolečkách


 

 

 

Nejčastější otázky ohledně nových školních batohů na kolečkách

Pro jak staré děti jsou batohy vhodné?

V prodeji budou dvě varianty: pro děti prvního stupně základních škol i pro starší studenty. Měkká a na nošení pohodlná rukojeť je vyrobena z odolného hliníku, je možné ji vysunout do tří úrovní, čímž se batoh přizpůsobí dětem s různou výškou.

Je batoh ergonomický, i když je na kolečkách?

Ano. Vzhledem k tomu, že je batoh uzpůsobený na nošení i na vození, splňuje všechny ergonomické podmínky. Má polstrovaný zádový systém Air flow a široké polstrované a nastavitelné popruhy. Dno je zpevněné a kolečka jsou odolná, z kvalitního materiálu.

Kam se schovají ramenní popruhy, pokud se batoh vozí na kolečkách?

Ramenní popruhy jsou odepínatelné, aby nepřekážely, pokud nejsou potřeba.

Jaké další vlastnosti mají vaše batohy na kolečkách?

Batoh má praktické uspořádání kapes a vnitřní organizéry, které usnadňují orientaci a přehlednost v uložení věcí. Po stranách se nacházejí kapsy na láhev, samozřejmostí jsou reflexní prvky na ramenních popruzích (studentské batohy na kolečkách) pro větší bezpečnost při nošení. Batoh je vyrobený stoprocentně bez PVC (kromě spon a reflexních prvků), navíc je doplněný aplikací.

 

Díky značce "STIL kvalita" máte jistotu, že svému dítěti pořizujete ten správný školní batoh na kolečkách


anatomické aktovky pro 1. stupeň

zdravý batoh pro 1. stupeň

 


Chcete vědět, co se na batozích Stil líbí lékařům a proč je doporučují pro správný vývoj zad našich školáků? 
Sledujte náš videoseriál "Lékař radí jak vybrat správný školní batoh".


Chcete poradit s výběrem batohu?

Kontaktujte nás: 734 315 971, stil@helma365.eu
v pracovních dnech od 9 do 16 hodin.