Sáčky na cvičky - STIL

Sáček na cvičky je nepostradatelnou výbavou školáka na tělesnou výchovu. K celkové přípravě do školy slouží úkolníčky, deníčky, do kterých se zaznamenávají nejen domácí úkoly, ale i oznámení o rodičovských schůzkách či školních výletech a jiných akcích.

Na výtvarku doporučujeme zástěrky z našeho sortimentu. Zástěrky na výtvarnou výchovu ochrání větší část oděvu, který je nejvíce ohrožen při spontánním kreativním vyjadřování se. Pro volné chvíle o přestávkách je stále populární a oblíbený památník, který zachycuje vzpomínky na spolužáky v podobě básniček či obrázků.


Všichni víme, jak jsou malí školáci roztržití a zapomnětliví. Nejlepším řešením je chystat jim potřebné věci tak, aby je měli na co nejméně místech. Aby vaše dítě nezapomnělo potřebné vybavení na tělesnou výchovu, vybírejte z našeho sortimentu sáčky na cvičky, vhodné především pro žáky 1. stupně základní školy. Nabízené sáčky na cvičky lze navíc kombinovat s aktovkami se stejným motivem a vytvořit tak synovi či dceři pěknou módní sadu, se kterou jistě sklidí úspěch mezi spolužáky ve třídě.
Show Navigation