Sáčky na cvičky - STIL

Sáček na cvičky je nepostradatelnou výbavou školáka na tělesnou výchovu. K celkové přípravě do školy slouží úkolníčky, deníčky, do kterých se zaznamenávají nejen domácí úkoly, ale i oznámení o rodičovských schůzkách či školních výletech a jiných akcích.

Na výtvarku doporučujeme zástěrky z našeho sortimentu. Zástěrky na výtvarnou výchovu ochrání větší část oděvu, který je nejvíce ohrožen při spontánním kreativním vyjadřování se. Pro volné chvíle o přestávkách je stále populární a oblíbený památník, který zachycuje vzpomínky na spolužáky v podobě básniček či obrázků.


Všichni víme, jak jsou malí školáci roztržití a zapomnětliví. Nejlepším řešením je chystat jim potřebné věci tak, aby je měli na co nejméně místech. Aby vaše dítě nezapomnělo potřebné vybavení na tělesnou výchovu, vybírejte z našeho sortimentu sáčky na cvičky, vhodné především pro žáky 1. stupně základní školy. Nabízené sáčky na cvičky lze navíc kombinovat s aktovkami se stejným motivem a vytvořit tak synovi či dceři pěknou módní sadu, se kterou jistě sklidí úspěch mezi spolužáky ve třídě.

Novinky

Nejen na balení dárků

Nejen na balení dárků

16. 3. 2017

Je mnoho způsobů, jak darovat krásně zabalený dárek a jedním z nich je vybrat pěknou moderní krabičku, kterou stačí doplnit vhodnou mašlí, rosetkou či krásnou stuhou. Nyní  nabízíme nové krabičkové sety, ze kterých si určitě každý vybere nejvhodnější rozměr pro svůj dárek.

Najdete nás na Facebooku

Show Navigation